TSC Jet: O nás

Technologické čištění lakoven a dílů.

Kdo jsme

Jsme největším dodavatelem technologického čištění lakoven a odlakovacích služeb.

Poskytujeme profesionální služby ve specifické oblasti technologického čištění a odlakování.

Používáme rozsáhlé technické vybavení a moderní technologie, díky kterým jsme schopni důkladně odstranit i tak odolné znečištění, jako je například lak nebo rez. Sledujeme nejnovější trendy v oboru a přinášíme našim zákazníkům inovativní možnosti čištění s vysokou účinností. Naše služby najdou uplatnění v mnoha výrobních odvětvích jako např. automobilový průmysl, plastikářský průmysl, sklářský průmysl, letecký průmysl, gumárenský průmysl apod.

tsc-jet-o-nas-kdo-jsme-1280.jpg (680 KB)

Pobočky

Máme specializované odlakovací centrum.

Naše odlakovací centrum v Obrubech disponuje profesionálním robotickým vysokotlakým pracovištěm a alkalickou lázní pro chemické odlakování. Dále máme pobočky v Praze a Kolíně.

tsc-o-nas-mapka-tsc-jet.png (917 KB)

Systém kvality

Dáváme si záležet.

Ve společnosti TSC Jet dbáme na kvalitu.

Na kvalitě záleží. V TSC Jet máme zavedený kontrolovaný systém kvality, díky kterému jsme schopni dlouhodobě a kontinuálně poskytovat služby na té nejvyšší úrovni.

PŘEHLED CERTIFIKÁTŮ

Umíme víc

Jsme součástí TSC Group.

TSC je zkratka anglického názvu Technical Services Company a vyjadřuje naše zaměření na poskytování služeb širokého spektra služeb pro různé skupiny zákazníků, od průmyslu přes jadernou energetiku až po zdravotnictví.

O skupině TSC

TSC Group je holdingová společnost zastřešující 11 firem zabývajících se facility managementem, úklidovými službami, čištěním průmyslových provozů a technologií, praním prádla pro nemocnice a jeho pronájmu, náhradním plněním a dalšími návaznými službami v oblasti personalistiky a specializovaných softwarových řešení. Do portfolia skupiny patří společnosti zabývající se úklidem, specializovaná společnost poskytující úklidové služby zdravotnickým zařízením, společnost zaměřená na průmyslové čištění, společnost zaměřená na odklakování a další. Skupina zaměstnává 7000 lidí. Obrat za rok 2021 je 100 mil. eur. Ve svém oboru je TSC Group největší skupinou v České republice a své aktivity rozvíjí v současnosti i na slovenském trhu.

VÍCE O TSC GROUP

Kontakt

Sídlo

TSC Jet, a.s.

Stodolní 316/2
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

Tel.: +420 734 113 940

E-mail: info@tsc-jet.com

IČ: 109 52 101DIČ: CZ10952101

B 11330 vedená u Krajského soudu v Ostravě

Pobočka

TSC Jet, a.s.

Jiráskovo nám. 1486
280 02 Kolín 2

Odlakovací centrum

TSC Jet, a.s.

Obruby 121
294 03 Obruby

Tel.: +420 605 245 668

E-mail: provoz@tsc-group.cz

S čím Vám můžeme pomoci?